Zahájení adventu v Nemocnici Šumperk

• Přidáno: 16.11.2023   |   28 čtení / zobrazení

Žáci hudebního oboru naší školy se představili na akci pořádané pod záštitou iniciativy Děti dětem, která se konala ve čtvrtek 23. listopadu od 14:00 v Nemocnici Šumperk.

Co se vám vybaví, když se řekne advent? Nám jednoznačně koledy, vůně punče a čas na setkávání se s přáteli. My teď jednu takovou akci,  na kterou můžete vyrazit s přáteli nebo s rodinou chystáme. Ve čtvrtek 23. listopadu u nás v areálu zahajujeme advent.

Přijďte s námi oslavit předvánoční čas. Od 14.00 do 18.00 hodin se můžete těšit na opravdu bohatý program.

Adventní punč a gulášová polévka...pro zahřátí duše a těla.

Dobročinný bazárek Darováček, kde můžete pořídit krásné vánoční dárky a zároveň podpořit skvělou věc.

Stánek s produkty iniciativy Děti dětem.

Tvořivé dílničky: pro malé i velké umělce, ve kterých budeme společně tvořit vánoční dekorace!

To vše za pěveckého doprovodu místních hudebních sborů.

Akce probíhá pod záštitou iniciativy Děti dětem s podporou naší nemocnice. A tak půjde celý výtěžek z akce na pomoc Jiříkovi Frankovi.

Přijďte za námi a buďte v předvánoční čas součástí něčeho velkého a dobrého.

Těšíme se na vás!

Vaše Nemocnice Šumperk.